Cenię sobie współpracę z Panem Łukaszem, jego umiejętność zbadania potrzeb, komunikatywność i podejście do klienta. W odpowiedzi na nasz brief przedstawił projekty, które były ciekawe i różnorodne, a nie jak to się często zdarza – wariacje jednego pomysłu. Praca nad projektami to konstruktywny dialog nastawiony na osiągnięcie maksymalnego efektu możliwie minimalnymi (także finansowymi) środkami. Pan Łukasz jest elastyczny, ale nie bezkrytyczny. Doradza, konsultuje koszty, dba o szczegóły. Polecam serdecznie.
~Monika Dąbrowska – partner zarządzający 4GROW, 09.04.2016, Warszawa


Pragnę udzielić referencji Panu Łukaszowi Majewskiemu za profesjonalne wykonanie projektów graficznych do naszych wydawnictw firmowych oraz stron korporacyjnych. We współpracy z Panem Łukaszem szczególnie należy docenić kreatywność, łatwość w komunikacji, solidność i terminowość. Współpraca układała się bardzo pomyślnie, dlatego planujemy w przyszłości ponownie skorzystać z jego usług. Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę potwierdzić, że Pan Łukasz Majewski doskonale poradzi sobie z Klientem o różnorodnym profilu, a nawet niestandardowych potrzebach. Sposób, w jaki wykonuje powierzone mu zadania, pozwala na wystawienie opinii osoby godnej polecenia.
~Anna Wierzbicka, Adiuvo Investments, 18.03.2016, Warszawa


Współpraca z Panem Łukaszem zawsze owocuje pomysłowymi projektami! Poprawki wykonywane są w ekspresowym tempie. Profesjonalizm i rzetelność! Polecamy :)
~Katarzyna Mrzygłód, Fundacja "Promyczek", 20 listopada 2015, Andrychów


Łukasz to niesamowicie utalentowany i profesjonalny grafik. Potrafi stworzyć niesamowite projekty, które za każdym razem mnie zachwycają. Dla mnie NAJLEPSZY!!! Polecam wszystkim to zawodowiec na wysokim poziomie!!! Dziękuję Łukasz za wszystko. Współpraca z Toba to czysta przyjemność.
~Sylwia Smolec, Butik „Choice”, 10 listopada 2015, Kęty


Jeśli szukasz kreatywnego, profesjonalnego, indywidualnego projektu znajdziesz go u Łukasza Majewskiego. Jest to osoba, która tworzy graficzne arcydzieła !!! Ja twierdzę, że jest to Grafik z duszą artysty !!! Przy tworzeniu mojego bloga oraz wszelakich związanych z nim materiałów promocyjnych wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz kreatywnością. W rezultacie powstała strona internetowa, która odzwierciedla mnie samą !!! Jestem w 100% pewna, że z Łukaszem czeka mnie jeszcze wiele niepowtarzalnych projektów.
~Marcela - blog: marcelai4katy.pl, 17 października 2015, Andrychów


Miałem przyjemność pracować z Łukaszem i z pełnym obiektywizmem mogę stwierdzić że jego realizacje są wysoce profesjonalne, a zarazem unikatowe.
~Łukasz Czulak, Kancelaria Horizon, 25 lutego 2014, Bielsko-Biała


Osoba jakich mało w obecnych czasach, rzetelnie i sumiennie wykonująca swoją prace, pełna zaangażowania w projekty, które wykonuje. Serdecznie polecam !
~Natalia Wójcik-Kępa, 6 lutego 2014, Andrychów


Polecam serdecznie usługi pana Łukasza. Osoba kreatywna, reagująca na potrzeby firmy. Ciekawe pomysły i rzetelność.
~Marta Jasiukiewicz, Translation Street, 14 stycznia 2013, Kraków


Pan Łukasz Majewski realizował na zlecenie Urzędu Miejskiego w Przemyślu projekt graficzny reklamy terenów inwestycyjnych. Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a Pan Łukasz Majewski wykazał się rzetelnym i profesjonalnym podejściem do tematu.
~Urząd Miejski w Przemyślu, 26 stycznia 2013


Z Łukaszem Majewskim współpracuję już od roku. Ujął mnie nie tylko swoją rzetelnością, znajomością branży, dobrą organizacją czasu, słownością, kwalifikacjami, czy dobrym smakiem, ale przede wszystkim wysokim stopniem empatii, co przełożyło się na sukces przedsięwzięcia. Polecam serdecznie. Renata Szot Prezes Fundacji "WCHODZĘ W TO!"
~Renata Szot, Fundacja „WCHODZĘ W TO!”, 29 września 2012, Tychy


Miałem nieocenioną przyjemność współpracy z Łukaszem zarówno jako współpracownik jak i klient. Dzięki wielkiej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego działania w sytuacjach stresowych „Maja” z powodzeniem realizował powierzone mu projekty graficzne. Jego prace zawsze są przemyślane zarówno pod kątem funkcjonalności jak i wyglądu. Niejednokrotnie jego rady były nieocenione podczas realizacji większych i mniejszych projektów. Łukasz to nie tylko doskonały fachowiec w swojej branży ale i świetny kolega. Zdecydowanie polecam jego usługi.
~ Paweł Manda, Ogniochron, 22 lipca 2012, Andrychów


Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność. Ogromnie pomógł mi w promocji firmy - od strony graficznej i nie tylko. Bardzo konstruktywny i kreatywny grafik. Ja sam nie mając koncepcji na wiele rzeczy, zdawałem się na wyczucie Łukasza - czego wynikiem stały się świetne projekty, które po prostu mnie zachwycają!!! Pełen profesjonalizm! Indywidualne podejście do klienta! Doskonały kontakt, który tak sobie cenię w interesach. Dzięki wielkie za współpracę!!! Gorąco polecam Łukasza jako partnera w interesach, prawdziwy znawca tematu!!!
~ Piotr Elżbieciak, Active-Elzbieciak, 10 czerwca 2012, Andrychów


>Współpracuje z Panem Łukaszem od ponad roku. Nie mam żadnych wątpliwości, że jest fachowcem najwyższej klasy. Polecam!!!
~ Marcin Skrzypiec - Adwokat, 12 maj 2012, Jarosław


>Współpracujemy z Panem Łukaszem już od dłuższego czasu i zawsze jesteśmy zadowoleni z wykonanych przez niego projektów. Ewentualne poprawki wykonuje szybko. Nie boi sie nowych wyzwań i chętnie proponuje inne nowe rozwiązania. Polecamy :)
~ Bartek Wojtas - Promedia, 10 maj 2012, Wadowice


>Zawodowiec w załatwianiu spraw graficznych. Zasługuje na określenie \"profesjonalista\", które w dzisiejszych czasach jest niestety nadużywane. W realizację zleceń wchodzi bezkompromisowo, jak ciepły nóż w masełko. Od sprawnego kontaktu do sprawnej realizacji projektów na tip-top. Takich ludzi potrzeba!
~ Daniel Kacprzak, Studio RobieDobrze, 6 maj 2012, Radomsko


>Łukasz jest profesjonalistą w całym znaczeniu tego słowa. Gdy zaczynaliśmy współpracę wielokrotnie pomógł mojej firmie nie tylko w samej produkcji materiałów reklamowych oraz świetnych projektów ale również nauczył nas jak myśleć i działać na co dzień aby dobrze i profesjonalnie promować swoją firmę. Polecam z całego serca projekty wykonane przez Łukasza, nie są banalne i świetnie oddają to czego oczekuje klient jak również zaangażowanie graficzne wykonawcy :)
~ Gabrysia Kierczak, FotoKierczak, 17 kwiecień 2012, Wadowice


Projekt kalendarza ściennego dla uczniowskiego klubu sportowego.
Projekt kalendarza ściennego dla uczniowskiego klubu sportowego.
Andrychów, 2018