O mnie

Witam w moich skromnych progach. Miło mi Cię poznać :)

Mam na imię Łukasz.

W skrócie zajmuję się wsparciem instytucji czy marki na obszarach:

 • projektowanie graficzne
 • komunikacja
 • marketing
 • social media
 • dedykowane działania wspierające wizerunek, sprzedaż lub inne cele
 • Innymi słowy zależy mi na tym, żebyś Ty i Twoje przedsięwzięcie otrzymali ode mnie dodatkową moc, czasem pomocne skrzydła w tych trudniejszych okresach działalności.

  W portfolio zobaczysz prace, które uważam za szczególnie udane lub te, które po prostu darzę sentymentem. Są to projekty różnych form reklamowych oraz komunikacji. W tym: stron internetowych (responsywnych, czyli tych działających poprawnie na smartfonach i tabletach), infografik, grafik do Facebook/social media, a także opracowania dotyczące logo oraz identyfikacji wizualnej nowo powstających firm lub tych już istniejących marek (rebranding). Część z tych firm wspieram na co dzień. Możesz tu także znaleźć projekty przygotowane do druku: wizytówki, katalogi, plakaty, teczki, pudełka, opakowania, ulotki, vouchery, foldery jak oraz projekty z dziedziny druku wielkoformatowego: standy, banery, rollupy, gadżety.

  Bardzo cenię sobie bezpośredni kontakt i spotkania, które pomagają nawiązać porozumienie szybciej, niż kontakt wyłącznie drogą elektroniczną, ale zaznaczam, że pracuję z klientami online (często wyłącznie) od 2003 roku. To doświadczenie pomaga mi zapewnić skuteczną współpracę w każdych warunkach.

  Zawsze doradzę i pomogę dopasować optymalne rozwiązania, niezależnie od wymagań i budżetu oraz możliwości Twojej marki, oraz dobrać wstępną strategię działania (zwłaszcza jeżeli dopiero zaczynasz). Bardzo ważne jest dla mnie bycie na bieżąco z aktualnymi trendami w projektowaniu oraz rozwiązaniami, które wzmocnią Twoją pozycję wśród konkurencji. Zwracam uwagę na drobiazgi i jeżeli się zdecydujesz na mnie, razem możemy pomóc Twojej marce osiągnąć lepszy efekt nie tylko wizerunkowy, a co za tym idzie każdy założony marketingowy, czy sprzedażowy cel.

  Dziękuję za uwagę i do usłyszenia lub zobaczenia ;)