Rekomendacje

Pan Łukasz jest osobą bardzo solidną. Grafik godny polecenia, wykonuje swoją pracę szybko i dobrze. Bardzo miła współpraca — polecam bardzo pracę z nim, kto chce mieć szybko wykonane zlecenie. To przemiła osoba, bardzo komunikatywna, działająca ekspresowo. POLECAM współpracę, bo praca to Człowiek — Człowiek. Więc, po co marnować czas na osoby, które nie lubią tego co robią. Pan Łukasz lubi swój fach.
~Joanna Schonthaler, architekt, 04 października 2023, Warszawa


Łukasz to człowiek z doskonałym wyczuciem tematu oraz estetyki. Potrafi znaleźć złoty środek w każdej sytuacji. Wie, co jest ważne dla firmy i umiejętnie tonuje nie zawsze adekwatne nastroje — potrafi podnieść na duchu kiedy to potrzebne, ale i sprowadzić na ziemię, kiedy podmuch sukcesu początkującego przedsięwzięcia powoduje w zespole utratę kontaktu z rzeczywistością. Niezwykle cenię merytoryczne uwagi Łukasza. Bardzo, bardzo polecam!
~Dr Dawid Kudliński, kardiolog – założyciel Medicovent - gabinety lekarskie, 30 marca 2023, Kęty


Praca z Łukaszem to czysta przyjemność. Do wszystkiego się przykłada i działa profesjonalnie. Rzetelnie realizuje powierzone mu zlecenia, często nawet lepiej niż bym sobie wyobrażał. Z takim człowiekiem jak on współpraca to czysta przyjemność. Dzięki niemu moja strona internetowa i wizytówki stały się profesjonalne i nowoczesne, dzięki czemu przyciągają oko klientów. Ponadto wykonany przez niego wzornik pozwalają na lepsze zobrazowanie naszej oferty.
~Krzysztof Szumowski – CEO Jaskiniowiec - pracownia kamieniarska, 4 lipca 2022, Bielsko-Biała


Współpraca z Łukaszem rozpoczęła się niespodziewanie. Z początku badaliśmy grunt, kto czego oczekuje. Jednak bardzo szybko wszystko zaskoczyło i maszyna ruszyła. Wspólne narady, rozwiązania za i przeciw, ustalanie dobrego timingu dla określonych działań. Razem z Nim przebudowaliśmy nasz PR, komunikacje, brand zupełnie. Efekty … Część była widoczna od razu, część dokładnie tak jak powiedział - „z czasem” tak też jest do tej pory. Nie wyobrażam sobie oddać teraz tych wszystkich tematów komuś innemu. Na stałe wgryzł się w nasz zespół i dołączył do rodziny. Polecamy z czystym sumieniem!
~Bartłomiej Bachta – CEO BS Brothers, 1 lipca 2022, Bielsko-Biała, Bystra


Z Łukaszem spotykałem się na boiskach koszykówki już od lat, mam z nim również do czynienia na płaszczyźnie zawodowej. Bardzo cenię jego indywidualne podejście do każdego projektu, które cechuje się dokładną analizą i rozpoznaniem obszaru, w którym działa. Poza metodycznym podejściem Łukasz wkłada w swoją pracę wiele artystycznego kunsztu i wyczucia. Słowo "wspieram" w jego przypadku jest czyś więcej niż tylko zwykłym sloganem, bo jest poparte bogatym doświadczeniem, którym chętnie się dzieli i które pozwala mu przedstawiać nieszablonowe rozwiązania. Co najważniejsze wsparcie Łukasza przekłada się na konkretne wyniki. Polecam współpracę.
~Jacek Szczepanik – CEO Mevo Sklep, 30 czerwca 2022, Bielsko-Biała, Pisarzowice


Współpraca z Panem Łukaszem to czysta przyjemność. Zlecone zadania wykonywane są sumiennie, rzetelnie i na czas. Indywidualne podejście do tematu, przekazywanie cennych wskazówek, rad i pomysłów, to kolejne argumenty, które tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że dokonałem właściwego wyboru. Opieka na nad wizerunkiem firmy w social mediach na najwyższym poziomie. Z tego miejsca dziękuję, a zarazem polecam Pana Łukasza, jego doświadczenie, wiedzę i umiejętności.
~Marcin Sobczak – CEO Maxisport, 14 marca 2021, Rzeszów


Pan Łukasz działa szybko, profesjonalnie, myśli z klientem. Charakteryzuje go ponadto motywacja, dobra organizacja pracy i łatwość w komunikacji i wymianie pomysłów.
~Beata Bruggeman-Sękowska – Communications Unlimited.nl, dziennikarka pierwszego programu telewizji polskiej, 17 sierpnia 2020, Limburg


Jestem niezmiernie wdzięczna Łukaszowi za pomoc i ogromne zaangażowanie, które włożył przy wykonywaniu projektu graficznego strony, internetowej mojego gabinetu, pomoc przy jej założeniu i pozycjonowaniu. To prawdziwy artysta, fachowiec w swojej dziedzinie, człowiek z pasją, empatią i wielkim sercem. Jeśli szukacie Państwo profesjonalisty z pełną odpowiedzialnością, polecam korzystanie z Jego usług.
~Magdalena Cholewa-Stępniakowska, 21 maja 2020, Andrychów


Do Łukasza trafiłem z polecenia wspólnego znajomego. Szukałem kogoś, kto „z sercem” wykona stronę internetową i pomoże w pozycjonowaniu. Bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język i z relacji „klientowej”, przeszliśmy na relację partnerską. Oprócz strony internetowej Łukasz pomagał mi z wieloma małymi projektami, które wymagały specjalisty do realizacji. Mam tu na myśli m.in. wizytówki i vouchery. Nie raz dawał mi również wskazówki dotyczące życia poza biznesem, ponieważ tak mu serce podpowiadało. Zdecydowanie warto zaufać Łukaszowi.
~Patryk Stypuła – Athletic Health, 18 maja 2020, Andrychów


Łukasz jest dla mnie kimś więcej niż grafikiem. Dzięki niemu moja firma nabiera kolorów i z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej klientów. Wszystko zawsze gotowe na czas. Szczerze polecam współpracę. Ten człowiek potrafi zdziałać cuda.
~Robert Rother – Poolse Smaken, 14 maja 2020, Rotterdam


Mogłabym napisać, że Łukasz jest rzetelnym, kreatywnym i w pełni profesjonalnym grafikiem – to czysta prawda, ale nie byłaby to z mojej strony wystarczająca rekomendacja. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Łukasz jest grafikiem-wirtuozem, świetnym ekspertem i przy okazji prawdziwym doradcą, ale przede wszystkim jest człowiekiem, który dzięki ogromnej empatii, optymalnie rozpoznał moje potrzeby, zaangażował się w projekt logo całym sobą i pracował nad nim dokładnie tak, jakby tworzył je dla siebie. Co ważne, Łukasz nie jest bezkrytyczny, potrafi rzeczowo przedstawić swoje propozycje, zna bowiem graficzne trendy i wyraźnie zależy mu na dograniu najdrobniejszych szczegółów. Nie spotkałam wcześniej osoby o tak indywidualnym, elastycznym, finezyjnym i jednocześnie fachowym podejściu do klienta, w tych czasach wydaje się to wręcz niemożliwe… Szczerze polecam! Sama jestem przekonana, że jest to moja pierwsza, ale nie ostatnia współpraca z Łukaszem.
~Miłka Kołakowska – blog: mozaikaliteracka.pl, 8 maja 2018, Warszawa


Cenię sobie współpracę z Panem Łukaszem, jego umiejętność zbadania potrzeb, komunikatywność i podejście do klienta. W odpowiedzi na nasz brief przedstawił projekty, które były ciekawe i różnorodne, a nie jak to się często zdarza – wariacje jednego pomysłu. Praca nad projektami to konstruktywny dialog nastawiony na osiągnięcie maksymalnego efektu możliwie minimalnymi (także finansowymi) środkami. Pan Łukasz jest elastyczny, ale nie bezkrytyczny. Doradza, konsultuje koszty, dba o szczegóły. Polecam serdecznie.
~Monika Dąbrowska – partner zarządzający 4GROW, 09.04.2016, Warszawa


Pragnę udzielić referencji Panu Łukaszowi Majewskiemu za profesjonalne wykonanie projektów graficznych do naszych wydawnictw firmowych oraz stron korporacyjnych. We współpracy z Panem Łukaszem szczególnie należy docenić kreatywność, łatwość w komunikacji, solidność i terminowość. Współpraca układała się bardzo pomyślnie, dlatego planujemy w przyszłości ponownie skorzystać z jego usług. Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę potwierdzić, że Pan Łukasz Majewski doskonale poradzi sobie z Klientem o różnorodnym profilu, a nawet niestandardowych potrzebach. Sposób, w jaki wykonuje powierzone mu zadania, pozwala na wystawienie opinii osoby godnej polecenia.
~Anna Wierzbicka, Adiuvo Investments, 18.03.2016, Warszawa


Współpraca z Panem Łukaszem zawsze owocuje pomysłowymi projektami! Poprawki wykonywane są w ekspresowym tempie. Profesjonalizm i rzetelność! Polecamy :)
~Katarzyna Mrzygłód, Fundacja "Promyczek", 20 listopada 2015, Andrychów


Łukasz to niesamowicie utalentowany i profesjonalny grafik. Potrafi stworzyć niesamowite projekty, które za każdym razem mnie zachwycają. Dla mnie NAJLEPSZY!!! Polecam wszystkim to zawodowiec na wysokim poziomie!!! Dziękuję Łukasz za wszystko. Współpraca z Toba to czysta przyjemność.
~Sylwia Smolec, Butik „Choice”, 10 listopada 2015, Kęty


Jeśli szukasz kreatywnego, profesjonalnego, indywidualnego projektu znajdziesz go u Łukasza Majewskiego. Jest to osoba, która tworzy graficzne arcydzieła !!! Ja twierdzę, że jest to Grafik z duszą artysty !!! Przy tworzeniu mojego bloga oraz wszelakich związanych z nim materiałów promocyjnych wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz kreatywnością. W rezultacie powstała strona internetowa, która odzwierciedla mnie samą !!! Jestem w 100% pewna, że z Łukaszem czeka mnie jeszcze wiele niepowtarzalnych projektów.
~Marcela - blog: marcelai4katy.pl, 17 października 2015, Andrychów


Miałem przyjemność pracować z Łukaszem i z pełnym obiektywizmem mogę stwierdzić że jego realizacje są wysoce profesjonalne, a zarazem unikatowe.
~Łukasz Czulak, Kancelaria Horizon, 25 lutego 2014, Bielsko-Biała


Osoba jakich mało w obecnych czasach, rzetelnie i sumiennie wykonująca swoją prace, pełna zaangażowania w projekty, które wykonuje. Serdecznie polecam !
~Natalia Wójcik-Kępa, 6 lutego 2014, Andrychów


Polecam serdecznie usługi pana Łukasza. Osoba kreatywna, reagująca na potrzeby firmy. Ciekawe pomysły i rzetelność.
~Marta Jasiukiewicz, Translation Street, 14 stycznia 2013, Kraków


Pan Łukasz Majewski realizował na zlecenie Urzędu Miejskiego w Przemyślu projekt graficzny reklamy terenów inwestycyjnych. Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a Pan Łukasz Majewski wykazał się rzetelnym i profesjonalnym podejściem do tematu.
~Urząd Miejski w Przemyślu, 26 stycznia 2013


Z Łukaszem Majewskim współpracuję już od roku. Ujął mnie nie tylko swoją rzetelnością, znajomością branży, dobrą organizacją czasu, słownością, kwalifikacjami, czy dobrym smakiem, ale przede wszystkim wysokim stopniem empatii, co przełożyło się na sukces przedsięwzięcia. Polecam serdecznie. Renata Szot Prezes Fundacji "WCHODZĘ W TO!"
~Renata Szot, Fundacja „WCHODZĘ W TO!”, 29 września 2012, Tychy


Miałem nieocenioną przyjemność współpracy z Łukaszem zarówno jako współpracownik jak i klient. Dzięki wielkiej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego działania w sytuacjach stresowych „Maja” z powodzeniem realizował powierzone mu projekty graficzne. Jego prace zawsze są przemyślane zarówno pod kątem funkcjonalności jak i wyglądu. Niejednokrotnie jego rady były nieocenione podczas realizacji większych i mniejszych projektów. Łukasz to nie tylko doskonały fachowiec w swojej branży ale i świetny kolega. Zdecydowanie polecam jego usługi.
~ Paweł Manda, Ogniochron, 22 lipca 2012, Andrychów


Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność. Ogromnie pomógł mi w promocji firmy - od strony graficznej i nie tylko. Bardzo konstruktywny i kreatywny grafik. Ja sam nie mając koncepcji na wiele rzeczy, zdawałem się na wyczucie Łukasza - czego wynikiem stały się świetne projekty, które po prostu mnie zachwycają!!! Pełen profesjonalizm! Indywidualne podejście do klienta! Doskonały kontakt, który tak sobie cenię w interesach. Dzięki wielkie za współpracę!!! Gorąco polecam Łukasza jako partnera w interesach, prawdziwy znawca tematu!!!
~ Piotr Elżbieciak, Active-Elżbieciak, 10 czerwca 2012, Andrychów


Współpracuje z Panem Łukaszem od ponad roku. Nie mam żadnych wątpliwości, że jest fachowcem najwyższej klasy. Polecam!!!
~ Marcin Skrzypiec, Adwokat, 12 maj 2012, Jarosław


Współpracujemy z Panem Łukaszem już od dłuższego czasu i zawsze jesteśmy zadowoleni z wykonanych przez niego projektów. Ewentualne poprawki wykonuje szybko. Nie boi sie nowych wyzwań i chętnie proponuje inne nowe rozwiązania. Polecamy :)
~ Bartek Wojtas - Promedia, 10 maj 2012, Wadowice


Zawodowiec w załatwianiu spraw graficznych. Zasługuje na określenie \"profesjonalista\", które w dzisiejszych czasach jest niestety nadużywane. W realizację zleceń wchodzi bezkompromisowo, jak ciepły nóż w masełko. Od sprawnego kontaktu do sprawnej realizacji projektów na tip-top. Takich ludzi potrzeba!
~ Daniel Kacprzak, Studio RobieDobrze, 6 maj 2012, Radomsko


Łukasz jest profesjonalistą w całym znaczeniu tego słowa. Gdy zaczynaliśmy współpracę wielokrotnie pomógł mojej firmie nie tylko w samej produkcji materiałów reklamowych oraz świetnych projektów ale również nauczył nas jak myśleć i działać na co dzień aby dobrze i profesjonalnie promować swoją firmę. Polecam z całego serca projekty wykonane przez Łukasza, nie są banalne i świetnie oddają to czego oczekuje klient jak również zaangażowanie graficzne wykonawcy :)
~ Gabrysia Kierczak, Foto Kierczak, 17 kwiecień 2012, Wadowice